» Запитання/відповіді
Запитання/відповіді

Чув про те, що в деяких автошколах спочатку місяць вивчають теорію, а за 2 тижні до іспиту починають заняття з водіння. У Вас також?

У нашій автошколі навчання водінню йде паралельно з вивченням теорії. Заняття з практичного водіння починаються через два тижні після початку вивчення теоретичного курсу.

Ціни у вашій школі трохи вище, ніж в деяких інших автошколах Вінниці. Чим це викликано?

Якісне навчання дешевим не буває. Радість від зекономлених на низькій вартості навчання грошей швидко проходить, а розчарування, викликане поганою якістю навчання триває набагато довше. Адже, якщо за навчання обіцяють брати дешево, то це означає, що, можливо, в процесі навчання відбуватиметься вибивання додаткових коштів непов’язаних з навчанням, як то: витрати на ремонт, мийку, стоянку та інше. Цілком імовірно, також, що низька якість навчання в таких школах створила їм такий імідж, що за більш високу ціну туди просто ніхто не йде навчатися.

У нас всі витрати позначені в вартості навчання (див. прайс-лист). На ринку підготовки водіїв вибір зараз досить широкий. Адже, хтось купує одноразові речі на в’єтнамських ринках, а хтось якісні речі в надійних магазинах. Аналогічна ситуація склалася і на ринку автошкіл.

До того ж, не потрібно забувати, що від якості навчання у автошколі напряму залежить безпека не тільки водія, але й усіх пасажирів Вашого транспортного засобу!

Чи можливо у вас оплачувати навчання або потрібно іти у банк?

Так, звичайно. Для зручності наших курсантів у нас встановлені термінали, що дозволяють проводити оплату за навчання! Тепер вам не потрібно бігти в банк для оплати, оплачувати послуги стало набагато простіше!

Чи потрібно платити усю суму відразу?

Ви можете сплачувати кошти як відразу так і поетапно. За бажанням Ви можете сплатити частину коштів при записі та далі сплачувати частками. Головне — щоб повна оплата була здійснена за місяць до закінчення навчання. (деталі уточнюйте)

Як почати вчитися в автошколі?

Насамперед Вам потрібно обрати філію в якій Ви б хотіли проходити навчання. Потім зателефонуйте до нас та дізнайтесь про умови та необхідні документи.

Програми навчання
Категорія А, А1 Категорія В Категорія С Категорія С, С1 Категорія D, D1 Категорія ВЕ, СЕ, С1Е Додаткове водіння
Для бажаючих навчатися
Документи для навчання Запитання/відповіді Графік набору груп
Ми в соц. мережах