Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Водіїв змусять складати іспити раз на п’ять років

peresdacha eksamenovВже з наступного року водіїв-професіоналів змусять проходити переекзаменовку кожні п’ять років.

За словами директора Департаменту безпеки Міністерства інфраструктури України Миколи Горбаха, це нормальна європейська практика, яка буде впроваджуватися в українську реальність. За дорученням міністра інфраструктури в Україні введуть систему відповідності та перевірки водіїв, що прописано в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Якщо договір буде підписаний, згідно з європейською директивою професійні водії зобов’язані підтверджувати свої знання та навички. В іншому випадку вони не будуть допущені до керування транспортними засобами.

Верховна Рада України внесла зміни в порядок заміни старих прав, виданих ще за СРСР, на нові. Автором закону № 317 -VII став депутат — регіонал Валентин Ничипоренко, за документ проголосували 314 слуг народу. Тепер будуть внесені зміни до Перехідних положень Закону України « Про Єдиний державний демографічний реєстр ». Замість обов’язкової заміни прав до 1 січня 2014 року, власникам дозволили замінити їх на посвідчення нового зразка за бажанням і у випадках, передбачених законодавством.

Інші новиниабо читайте також:

27 Апрель 2014
Вартість посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з травня 2014 року здешевшають. Тепер бланк ...
31 Март 2014
ДАІ вирішила відкласти введення автоматичної фіксації порушень ПДР на більш пізній термін у зв’язку з економічною ситуацією ...

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика