Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Українським водіям готують нові штрафи

Mesto dlya parkovki invalidovУкраїнська міліція збирається істотно збільшити штраф за паркування на місцях для інвалідів .

За словами директора Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС Сергія Будника, такі порушення будуть фіксуватися в автоматичному режимі. Крім того, камери будуть стежити за проїздом і стоянкою автомобілів на смугах для руху громадського транспорту.

Будник зазначив, що штраф за паркування на місці для інвалідів може скласти 306 грн. Втім, для того, щоб таке покарання запрацювало, слід ще внести деякі зміни до законодавства. Поки повноваження ДАІ закінчуються на проїжджій частині, тому необхідно домовитися з Мінрегіоном для надання даішникам права штрафувати порушників на парковках, в тому числі біля супермаркетів та інших організацій.

Порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі, буде неможливо оскаржити. За словами начальника Центру безпеки руху та автоматизованих систем МВС Сергія Будника, вже з 1 грудня 2013 Кабінет міністрів України направить на розгляд парламенту нові зміни ПДД. Даний документ передбачає повноправне введення системи відеофіксації порушень ПДР, а саме, перевищення швидкості руху. На думку чиновника, системи « Гарпун », яких вже зараз по всій Україні налічується близько 60 , будуть повністю сертифіковані. Це виключає людський фактор, і у водіїв не залишиться жодних шансів піти від покарання.

Інші новиниабо читайте також:

27 Апрель 2014
Вартість посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з травня 2014 року здешевшають. Тепер бланк ...
31 Март 2014
ДАІ вирішила відкласти введення автоматичної фіксації порушень ПДР на більш пізній термін у зв’язку з економічною ситуацією ...

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика