Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Ціни у вашій школі трохи вище, ніж в деяких інших автошколах Вінниці. Чим це викликано?

Якісне навчання дешевим не буває. Радість від зекономлених на низькій вартості навчання грошей швидко проходить, а розчарування, викликане поганою якістю навчання триває набагато довше. Адже, якщо за навчання обіцяють брати дешево, то це означає, що, можливо, в процесі навчання відбуватиметься вибивання додаткових коштів непов’язаних з навчанням, як то: витрати на ремонт, мийку, стоянку та інше. Цілком імовірно, також, що низька якість навчання в таких школах створила їм такий імідж, що за більш високу ціну туди просто ніхто не йде навчатися.

У нас всі витрати позначені в вартості навчання (див. прайс-лист). На ринку підготовки водіїв вибір зараз досить широкий. Адже, хтось купує одноразові речі на в’єтнамських ринках, а хтось якісні речі в надійних магазинах. Аналогічна ситуація склалася і на ринку автошкіл.

До того ж, не потрібно забувати, що від якості навчання у автошколі напряму залежить безпека не тільки водія, але й усіх пасажирів Вашого транспортного засобу!

Популярні питанняі відповіді на них

30 Ноябрь 2013
У нашій автошколі навчання водінню йде паралельно з вивченням теорії. Заняття з практичного водіння починаються через два тижні ...
30 Ноябрь 2013
Так, звичайно. Для зручності наших курсантів у нас встановлені термінали, що дозволяють проводити оплату за навчання! Тепер вам не ...

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика