Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Поради водіям-початківцям

nachinaushiy voditelЗ кожним днем на дорогах нашої країни стає все більше і більше автотранспортних засобів. У разі якщо у водія недостатньо досвіду і навичок водіння йому доведеться нелегко на міських вулицях, а особливо нелегко на вулицях великих міст з великим автомобілепотоком .

Не так вже й важливо хлопець ви чи дівчина, не варто соромитися клеїти на заднє скло знак «70». Згідно ПДР у перші 2 роки після отримання водійського посвідчення та проходження курсу з підготовки водіїв, кожен водій зобов’язаний не перевищувати швидкість 70 км/г. і їздити з наклейкою попереджуючою про дане обмеження. Така табличка безперечно приверне увагу ваших сусідів по потоку і це добре, тому що більш досвідчені водії будуть враховувати ваш не настільки багатий досвід і при виконанні чергового маневру зайвий раз подумають про свою і вашу безпеку на дорозі. Багато вважатимуть необхідним повісити на скло знак «У». Необхідно відзначити, що такий знак згідно ПДР має право перебувати на склі тільки навчального автомобіля. Тому розміщувати його не рекомендується. Деякі дівчата віддадуть перевагу такому знаку «туфельки», який свідчить про те, що за кермом дама. Враховуючи той факт, що подібного знака з точки зору ПДР не існує взагалі, розміщувати його можна без побоювань.

ПДР не дарма обмежують вашу дозволену швидкість 70-ма км на годину. Швидкість в перші два роки водіння швидше ваш ворог. Кожні 10-15 км на годину для недосвідченого водія збільшують ймовірність аварії в кілька разів. Тут грають роль не тільки невідшліфована до автоматизму координація рухів, а і час реакції початківця-водія. У початківця час реакції в 1,5-2 рази більше ніж час реакції «бувалого».

Незамінними помічниками будь-якого водія є дзеркала. Саме дзеркала дозволяють контролювати обстановку ззаду. Частіше дивіться в них, але не довше! Контролювати ситуацію ззаду початківцю необхідно дещо частіше досвідченого водія.

У разі найменшої вашої невпевненості у вдалості маневру або при найменшому сумніві в правильності оцінки обстановки, в перший час рекомендується поступитися, пропустити. (звичайно, якщо це не створить аварійну ситуацію)
Не варто починати робити що-небудь якщо ви не переконані в безпечності дії. Майже напевно, вам зустрінуться нервові водії, що будуть сигналити, кричати, моргати дальнім світлом, з метою поквапити вас рушити з місця на світлофорі або змусити поступитися. Обов’язково переконайтеся в безпеці ваших дій. Пам’ятайте, відповідальність несе той, хто зробив дію, а не той хто квапив.

Не відволікайтеся на телефонні розмови , відкладіть розмову на потім. Ну а якщо, дзвінок дуже терміновий — зупиніться.
І головне. Не думайте, що по закінченню 2-х річного строку ви станете професійним водієм. Звичайно, не виключено, що саме так і буде. Але, багато водіїв зі стажем навіть в 20-30 років губляться в екстремальних ситуаціях. Тому — «тихіше їдеш — далі будеш»!

Статті за темоюце корисно знати

03 Декабрь 2013
Кожен автолюбитель, навіть самий акуратний і уважний, а тим більше початківець-водій, рано чи пізно стикається з необхідністю ...
14 Ноябрь 2013
Пропонуємо Вам провести наступний експеримент: Візьміть, наприклад , відро і поставте його поруч із заднім колесом Вашої легкової ...

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика