Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Про нас

Вінницька автошкола ТСОУ (ДОСААФ) — заклад професійно-технічної освіти першого ступеню акредитації.

За, майже, 70 років існування, Вінницькою автошколою підготовлено більше ніж 70 тисяч кваліфікованих робочих для збройних сил України і народного господарства.

Історія заснування автошколи

Вінницька автошкола ТСОУ (ДОСААФ) була заснована 13 грудня 1946 року в якості Вінницького автомотоклуба «ОСОАВИАХИМа» за рішенням Президії центрального комітету «Общества содействия обороне, авиационному и химическому строительству» (ОСОАВИАХИМ).

1 січня 1975 року на базі автомотоклуба створена Вінницька автошкола ДОСААФ.

26 вересня 1991 року на 8-му всеукраїнському з’їзді ДОСААФ було прийнято рішення перейменувати ДОСААФ (Добровольное Общество Содействия Армии, Авиации и Флоту) у ТСОУ (Товариство Сприяння Обороні України).

Матеріально-технічна база автомобільної школи

Для забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів робочих спеціальностей Вінницька автошкола володіє земельними ділянками загальною площею більше 3 гектар і має повний навчальний комплекс на 650 навчальних місць, в склад якого входять:

  • навчальний корпус загальною площею 2200 кв. м.
  • 19 навчальних кабінетів
  • 2 лабораторії
  • навчальна майстерня
  • бібліотека з фондом 2 тис. томів
  • читальний зал
  • кімната для роботи гуртків та секцій площею 140 кв. м.
  • власна навчально-спортивний майданчик
  • 3 асфальтовані майданчики для відпрацювання маневрів загальною площею 2 гектара.

Усі приміщення та споруди Вінницької автошколи ТСОУ (ДОСААФ) належать автошколі та обладнані згідно діючих норм, експлуатуються згідно вимог охорони праці та правил пожежної безпеки.

Акредитація автошколи

Вінницька автошкола має дозвіл на надання освітніх послуг, пов’язаних з отриманням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки спеціалістів робочих професій назва яких відповідає Державному класифікатору професій ДК003:2010.

Вінницька автомобільна школа у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в ПТНЗ»,  Законом України «Про дорожній рух», Державним стандартом професійно-технічної освіти ДСПТО 8322.2 та іншими законодавчими актами України, а також, власним Статутом.

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика