Цей

Сайт створено за підтримки

інтернет-магазину кави та побутової хімії

«На вітрині»

Автоматичну фотофіксацію порушень ПДР вирішили відкласти

фотофіксація порушень пдрДАІ вирішила відкласти введення автоматичної фіксації порушень ПДР на більш пізній термін у зв’язку з економічною ситуацією у країні.Також, було прийнято рішення про скасування коридору перевищення дозволеної швидкості у 20 км/год.

А. Сергіенко (Начальник ДАІ МВС України) переконаний у тому, що двадцяти кілометровий коридор ліміту перевищення швидкості необхідно відмінити, так як такої норми немає у жодній країні світу.

Щодо автоматичної фіксації порушень ПДР Серіенко відзначив, що на жаль впровадження системи автоматичної фотофіксації порушень було відкладено на більш пізній термін. Та наголосив на те, що залишається прихильником її впровадження, так як вона відкидає людський чинник при фіксації порушень ПДР, до того ж, таким шляхом ідуть усі європейські країни.

Інші новиниабо читайте також:

27 Апрель 2014
Вартість посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з травня 2014 року здешевшають. Тепер бланк ...
13 Декабрь 2013
Міністерство доходів і зборів України планує ввести нові нормативи для проведення контролю транспортних засобів. За повідомленням ...

ми у соціальних мережах приєднуйтесь до нас

Яндекс.Метрика